حریم خصوصی

فروشگاه آنلاین هایپر۳۶۰ ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.
مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و هایپر۳۶۰ تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
همچنین هایپر۳۶۰ ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه هایپر۳۶۰ را در پروفایل خود لغو کنند.

توجه داشته باشید که هایپر۳۶۰ دارای سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه  را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان هایپر۳۶۰، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام  است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@hyper360.ir اطلاع دهید.